Parola
Username

un sfat va rog

Ai o urgenta stomatologica? Doctorii nostri sunt gata sa te informeze!

un sfat va rog

de ralluka » Lun Apr 04, 2011 6:36 pm

Va rog mult de tot sa ma ajutati sa imi gasesc un medic bun. Dupa ce criterii sa il caut
Am nevoie sa imi schimb o lucrare de portelan f. prost lucrata care imi da bataie de cap. am 30 de ani si o lucrare de la 22 de ani, gingiile imi sunt "praf" la fel si lucrarea care este pe 10 dinti de sus.Gingiile imi singereaza din senin si alimentele imi intra lejer pe sub lucrare/
Va rog mult, din suflet...spunet mi cum sa imi gasesc un medic? Dupa ce criterii sa il aleg. este specializat pe lucrari sau este vb de medic stomatolog generalist? Nu stiuuuu,
Si am nevoie de o lucrare atat frumoasa cat si sanatoasa.
Cel care mi a facuto a fost interesat de bani si ATATA!!!! Din cei 10 dinti cred ca 7 puteau fi salvati. Cel putin 3(caninii si inca unul) nu aveau nici o carie ...dar dr. mi a spus ca se vede urat daca nu ii imbracam si pei ei.Iar eu adolescenta prostutza cu vise de dantura perfecta.......am acceptat ce mi a propus. :( Iar acuma e dezastru in gura mea.
DECI, va rog sfatuiti ma. Unde sa merg?
Sunt din sibiu
ralluka

Re: un sfat va rog

de nico09 » Dum Apr 10, 2011 4:25 pm

V-am trimis un mesaj privat cu o recomandare.
dr. Nicoleta Grosu
nico09

Re: un sfat va rog

de ralluka » Dum Apr 10, 2011 4:47 pm

multumesc, saptamana asta o sa merg. oricum mai am ceva de lucru, astfel abia o sa o pot cunoaste. multumesc frumos
ralluka

Înapoi la Dentistul de garda